Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Holky z naší školky

Majdalenka,Apolenka s Veronikou a taky Věrka,Zdenka, Majka,Lenka s Monikou no jasně Klára,Mančí,Bára,Ančí už nevím čí to všechno byli holky z naší školky senzační.

REF Jé,jé,jé kdepak ty fajn holky jsou a kde maj hračky sví ty naše lásky tříletý.Pá,pá,pá řekli jsme pá před školkou bylo nám právě šest a začlo další dívčí šou.

Ve škole Daniela,Michaela s Romanetou a taky Adriána,Mariána se Žanetou a hlavně príma Radka kamarádka co všechno ví tyhlety holky byli naše víli školních dní.

REF. Jé,jé,jé kdepak ty fajn holky jsou a kde maj žákovský ty naše lásky klukovský.Čau,čau,čau řekli jsme čau před školou táhlo nám na patnáct a začlo další dívčí šou.

Na gimplu bezva Šárka,třída Klárka Táňa jak sen a taky senza Jenka v podkolenkách veselá jen a všechny v sexi tričku postavičku měli ham,ham no prostě príma štace inspirace k maturám

REF. Jé,jé,jé kdepak ty fajn holky jsou a kde maj zazděný, ty naše lásky vysněný.Au,au,au, vzdychli jsme au,čau a pá už se dál nekoná žádná další dívčí šou.

I když pak poznali jsme spoustu dalších dívek a jmen tmavovlásky,plavovlásky žár i sen v ritmu diska z dálky z blíska i v náručí bez toť jsou stále holky z naší školky nejhezčí.

REF. Jé,jé,jé kdepak ty fajn holky jsou a kde maj culky sví ty naše lásky tříletý.Pá,pá,pá říkáme dál před školkou to se ví léta jdou, ale ty holky nestárnou pá,pá,pá říkáme dál před školkou to se ví léta jdou, ale ty holky nestárnou pá,pá,pá říkáme dál před školkou to se ví léta jdou, ale ty holky nestárnou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Holky z naší školky

(Edita, 3. 12. 2008 12:09)

Ahoj Klárko,to jsi napsala celé sama? To je pěkná písnička a taky se mi líbila, když jsem byla jako ty. pa pa mamka